Co kupić własnej małżonce, aby trochę poprawić jej humor?

przez | 10 lipca 2021
To pewnie żadna tajemnica fatimska, że zadaniem każdego męża powinno być to, aby jego żona praktycznie zawsze i wszędzie miała bardzo dobry humor. To oczywiste, iż wielce ciężko tego dokonać, ale spróbujmy.

Oczywiście nikt nie mówi, że zadaniem żony nie powinno być ogromne szczęście własnego mężczyzny. Dobrze, to co zatem poradzić facetom, którzy szukają niesamowitego pomysłu na upominek? Początkowo trzeba się skupić na czymś odrobinę droższym.

Mianowicie małżonka bez dwóch zdań będzie w stanie docenić wycieczkę za granicę. No co jak co, lecz nigdy np. spędzenie weekendu w Wenecji nie może być niewypałem. Należy oczywiście mocno się wykosztować, lecz jeżdżenie po świecie, poznawanie fajnych atrakcji jest tak po prawdzie warte ceny. Zresztą w pobliżu Polski mieści się tak sporo ślicznych miejsc, że zapewne aż tak mocno to się zapewne nie wykosztujemy. Wspaniale, iż w XXI wieku świat stoi przed nami otworem.

Jak najbardziej porcelana na prezent (przykładowo: porcelana na to również doskonały pomysł. Chociaż no w przypadku porcelany ciężko w sposób jednoznaczny rzec, że małżonka będzie mocno usatysfakcjonowana. Wiadoma kwestia, iż ciężko w 100% przypaść do gustu wszystkim paniom. Rada w kwestii kupna porcelany żonie: kupmy coś z trochę wyższej półki, ponieważ w zasadzie im wyższa cena, tym tak jakby z automatu wzrasta jakość. Ręcznie wytwarzana porcelana (porcelana na podarunek) powoduje, iż będzie także niejako formą lokowania oszczędności. Za pewien czas będzie można po prostu sprzedać porcelanę za lepszą kasę.

Bardzo dobrym prezentem jest także najzwyczajniej zabranie własnej małżonki, miłości życia, do jakiejś galerii handlowej. Kobiety bardzo lubią uprawiać shopping, a więc jeżeli kupimy im buty bądź spodnie bez cienia wątpliwości będą pod bardzo dużym wrażeniem. Pewnie czymś w miarę oczywistym jest to, że pewne upominki przydałoby się żonie kupować trochę częściej. Np. kwiaty – przecież jakby nie patrzeć niemal każda kobieta wprost przepada za dostawaniem kwiatów. Niby nie jest tak?