Gotowanie
zdrowa dieta
Dodał: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

W jaki sposób zacząć przygotowywać zdrowe posiłki? Gdzie poszukiwać motywacji? Jakie przyzwyczajenia warto zmienić?

Jeszcze niedawno w ogóle nie zwracano uwagi na to by serwowane jedzenie było zdrowe i zapewniało dużo ważnych składników odżywczych. Miało być przede wszystkim smacznie oraz pożywnie, a reszta była kwestią drugorzędną. Przyczyniała się również do tego tradycyjna polska kuchnia, która do lekkich nie należy. Brak w niej dużej ilości warzyw albo ryb, czyli tego co należy spożywać w dużych ilościach. Ta tradycyjna kuchnia ma za to dużo ociekających tłuszczem, mącznych oraz mięsnych dań, które spożywane w dużych ilościach nie wpływają dobrze na nasze zdrowie.
Potrawa z dyni
Dodał: tomasz przechlewski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Porady i przepisy kulinarne w sieci internetowej, w jaki sposób można je wykorzystać

Internet dostarcza ogromnej ilości informacji o różnej tematyce. W zasadzie obecny jest teraz we wszystkich dziedzinach naszego życia, i wielu ludzi nawet nie wyobraża sobie codziennego dnia bez przejrzenia paru stron. Z ogromnym rozmachem internet wkroczył także w świat gotowania, współcześnie w internecie funkcjonuje sporo większych i kilkaset mniejszych stron oferujących porady kulinarne i przepisy.
garnki
Dodał: Silit
Na podstawie danych z: Silit

Garnki w kompletach, garnki rzymskie - kup najdoskonalsze

Co to jest gotowanie? Dla jednych pasją, którą rozwijają w pracy na stanowisku kucharza lub w mieszkaniu gotując dla siebie i swojej rodziny. Drudzy określają je pewnym obowiązkiem, którego trzeba się podjąć po trudnym dniu na uczelni, w pracy czy też zajmując się domem. Jedzenie jest czynnością niezbędną i w momencie, kiedy jesteśmy sami, zdani tylko na siebie, gotowanie nie jest rzeczą trudną.
garnek do gotowania na parze
Dodał: Vittore Comforto
Na podstawie danych z: Vittore Comforto

Garnki do gotowania na parze, naczynia kuchenne - jedz dietetycznie

W zależności od kraju, w którym żyjemy, oraz oczywiście preferencji smakowych, ilość i zawartość konsumowanych posiłków może być bardzo różna. Przykładowo, przeciętne śniadanie brytyjczyków składa się z kilku smażonych na głębokim oleju lub upieczonych części pożywienia, a mogą być to jaja, bekon, parówki, kiełbasa lub tosty. Posiłek ten ma na celu zapewnić jak największej ilości energii niezbędnej do odpowiedniego funkcjonowania przez 24 godziny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.